Sohbet, Chat Odaları

Sohbet Etmenin Faydaları

Sohbet Etme Gereği

Her insanın içinde yaşadığı durumda canını sıkan bir takım olaylar olabilmektedir. İyisi ile kötü ile acısıyla ile tatlısı ile yaşadığı bir takım durumlar vardır. İster kötü olsun ister iyi insan yaşadığı bu durumları bir başkasına anlatma gereği duymaktadır. Tabi bunu yapmadan önce güvenebileceği bir arkadaşa ya da bir dosta ihtiyaç duyar. Çünkü insanlar bir arkadaşın ya da bir dostun sohbeti ile içindekileri bir bir dışarıya vurur, seller sular gibi dostun muhabbetin ,sohbetine bırakır kendini. Bu sayede de insan yaşamış olduğu iyi ya da kötü bir takım olayları paylaşma mutluluğu veya sevinci ile dolar. Bir dostun varlığına herkes muhtaçtır. Çünkü insanlar sosyal bir varlıklardır ve sosyal oldukları için ister istemez başka insanlarla iletişim kurmak zorunda kalmaktadırlar. Günlük yaşamda dort edinmek, ona güvenip sırlarını açmak,içini açmak her ne kadar zor olsa da insanlar bazen sırf rahatlama arzusuyla ya da yüklerinden kurtulma ümidiyle kendi dünyasının kapılarını bir başkasına açma gereği duymaktadır.

Dostunla Sohbet Et

Şayet ki seninde güvenini kazanmış bir dostun bir arkadaşın var şanslısın demektir. bundan dolayı durmadan için içine sığmayan sevinçleri paylaşmak için arkadaşınla sohbet et, eski günleri yad etmek için sohbet et, geleceği inşa etmek için sohbet et, şimdiki zamanı yaşamak için sohbet et, aklında uzayıp giden soru işaretlerini çözüme kavuşturmak için sohbet et, gülmek için sohbet et,acıyı, üzüntüyü, mutluluğu paylaşmak için sohbet et. Fakat günlük yaşamda böyle bir dostu olmayan bireyler acısıyla tatlısıyla yaşadığı bir takım olayları anlatacak birini bulmadığı için ve yaşadığı olaylar hem psikolojikmen hem de ruhen bu insanda gerilmelere neden olduğu için bu durumdan kurtulma adına sanal alem de sohbet, chat vb gibi sitelere girerek oralarda belki de hiç bir zaman yüz yüze gelemeyeceği yabancı insanlara anlatarak içinde bulunduğu kötü durumdan ve yalnızlıktan kurtulma reçeteleri arayacaktır. Bu kasvetli havadan kurtulup insanların desarj olmasına bir nebze de olsa katkıda bulunmak için açmış olduğumuz sohbet yap sitemize gelerek dost veya arkadaş edinebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Kullanıcılarımızın dilediği yerden, istediği zaman rahatlıkla sohbete bağlanması için geliştirmiş olduğumuz; Mobil Sohbet Uygulamamızı akıllı cep telefonlarınıza indirerek, Mobil uyumlu sohbet odalarımıza katılabilir. Yeni insanlarla sohbet etmek için can atan sohbet sevenler ile doyasıya sohbet edebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: