Sohbet, Chat Odaları

Orhan Ölmez feat Derya Derin Doya Doya

 

Orhan Ölmez feat. Derya Derin – Doya Doya

 

Başarılı müzisyen Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin’e ait olan “Doya Doya” isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin’le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nde müzikseverlerle buluşturdu.

Derya Derin, uzun yıllar süren sahne çalışmaları ve şarkı yazma sürecini bu çalışma ile başka bir platforma taşıyarak müzikseverlerin huzuruna çıkıyor. Adana doğumlu olan Derya Derin, uzun yıllar İzmir’de görev alarak, sahnelerde performans sergilemiş bir solist ve bestecidir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun, aynı zamanda “tambur” çalan sanatçı, daha çok Geleneksel Türk Müziği ve Alaturka tarzındaki besteleri ile dikkat çekmektedir. Bir dönem, müzik öğretmenliği yapmış, TRT çatısı altında çalışmıştır. Ayrıca, İzmir Devlet Korosunda, solist olarak halen görev yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında sayısız konser, etkinlik ve festivallerde solist olarak görev yapmış olan Derya Derin, ORHAN ÖLMEZ ile yapmış olduğu bu çalışma ile huzurlarınızda…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Kullanıcılarımızın dilediği yerden, istediği zaman rahatlıkla sohbete bağlanması için geliştirmiş olduğumuz; Mobil Sohbet Uygulamamızı akıllı cep telefonlarınıza indirerek, Mobil uyumlu sohbet odalarımıza katılabilir. Yeni insanlarla sohbet etmek için can atan sohbet sevenler ile doyasıya sohbet edebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: