Sohbet, Chat Odaları

Biraz Cesaret

Beklemek tam bir zaman kaybı…

Ne olsun diye bekliyorsunuz? Kendiliğinden olsun diye mi ? Yada Sihirli bir değnek tarafından keşfedilmeyi, o rüyalar alemine girmeyi mi ? Alice harikalar diyarında ki gibi =)

İmkan doğrultusunda ise istekleriniz neden uğraşmıyorsunuz? Zor mu geliyor yoksa..

Birine ‘Seni Seviyorum’ demek ne kadar zor sizce. Biraz zor olmalı. Ama lafın gelişi değilse… Sevmek zorunda hissettiğiniz için ise o kadar kolaydır ki.. Gerçekten seven biri söyleyemez sevdiğini. Yüzü kızarır, bırakın Seviyorum Seni demeyi konuşamaz bile. Ama ne kaybeder ki ? Sonucu ne olursa olsun beklemek tam bir zaman kaybı. Ya oda seviyorsa ? Her şey için geç kalmış olmaz mısınız? 

Ne olursa olsun biraz cesaret gerekir hayatta. Biraz da umut! 

Ne umudunuzu kaybedin, ne de korkaklık yapın =) 

Kendinize bir şans vermeyi de unutmayın!. Şu günden sonra hiç bir şey için geç değil. Ertelediğiniz her dakika sizden bir şeyler götürüyor dikkat edin =)

Saygılarımla

Sunucunuzun En Tatlı yazarı CiCi’niz =P

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Kullanıcılarımızın dilediği yerden, istediği zaman rahatlıkla sohbete bağlanması için geliştirmiş olduğumuz; Mobil Sohbet Uygulamamızı akıllı cep telefonlarınıza indirerek, Mobil uyumlu sohbet odalarımıza katılabilir. Yeni insanlarla sohbet etmek için can atan sohbet sevenler ile doyasıya sohbet edebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: