Sohbet, Chat Odaları

Ailemiz..

IRC. dünyası ile 2007 yılında tanıştım. Daha 17 yaşındaydım o zamanlar =) 

Başta oyunlarla başladı. Pek alışkın olduğum bir durum değildi bu ve gerçekten orada kendimi kaybediyordum. Çok da eğleniyordum. aha sonra Dj’lik yapmaya başladım. 

Sorarsanız bana nedir IRC diye , Ailedir derim. Sanal olmasına rağmen benim için bir aileydi burdakiler. Nice aşklar yaşanıyor, nice sevdalara şahit oluyor. Ne üzüntüler ne sevinçler görüyoruz. Onlarla gülüp onlarla ağlıyoruz. Kimisi çevresindeki insanlardan bunalıp hiç tanımadığı insanlarla dertleşmek için giriyor şu sunucuya, kimi hayatının aşk’ı ile karşılaşmak için, kimi ise biraz olsun gülebilmek, eğlenebilmek için. Ne olursa olsun, kim olursa olsun  kimseyi yargılamadan , yadırgamadan sohbet etmek ne kadar güzel bir şey değil mi ? Özellikle de aile yerine koyabileceğiniz insanlarsa…

Benim zamanlarımda en son 25 yaşında abilerimiz vardı , şimdi hepsi 35 40 yaşlarındalar =) 

Daha ne zamana kadar sürer bilmiyorum ama bi 20 sene daha götürür bizi değil mi :)) 

Kaprissohbet’in hiç kapanmaması , Ailemizin hiç bir zaman ayrılmaması Dileklerimle…

Saygılarımla hiç tanımadığı

Sunucunuzun En tatlı Yazarı CiCi =P

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Kullanıcılarımızın dilediği yerden, istediği zaman rahatlıkla sohbete bağlanması için geliştirmiş olduğumuz; Mobil Sohbet Uygulamamızı akıllı cep telefonlarınıza indirerek, Mobil uyumlu sohbet odalarımıza katılabilir. Yeni insanlarla sohbet etmek için can atan sohbet sevenler ile doyasıya sohbet edebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: